
Рентгенівська система D50 (Fussen)
- В наявності
1 495 000 ₴
+380 (63) 419-13-13
Lifecell Ремонт, загальні питання
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Технічні характеристики | Параметр |
| Напруга трубки | 60-90 кВ |
| Струм трубки | 4-10 мА |
| FOV (діаметр, висота) | 159 мм; 55 мм |
| Фокусна точка | 0,5 мм |
| Шкала сірого | 16 біт |
| Воксель | 0,25; 0,2; 0,1; 0,075 мм |
| Загальна фільтрація | 2,5 мм Al |
| Позиція сканування | Стоячи та інвалідний візок |
| Час контакту | ≤15 с |
| Час реконструкції | <4,5 с |
| Розмір приладу | |
| 2 в 1 | 1560 (Д) * 1960 (Ш) * 1733–2283 (В) мм |
| 3 в 1 | 1650 (Д) * 1840 (Ш) * 1733–2283 (В) мм |
| Рекомендоване місце для встановлення | |
| 2 в 1 | 1900 (Д) * 2100 (Ш) * 2300 (В) мм |
| 3 в 1 | 2500 мм (Д) * 2000 мм (Ш) * 2500 (В) мм |
Режим КТ FUSSEN включає алгоритм низьких доз, що знижує дозу опромiнення на 44,4% i мiнiмiзує непотрiбне випромiнювання для пацiєнтiв. Що ще важливiше, iнтеграцiя незалежно розроблених алгоритмiв штучного iнтелекту значно пiдвищує чiткiсть зображення, одночасно знижуючи дози опромiнення пацiєнтiв. Це покращення особливо помiтне при зображеннi тканин iз низькою щiльнiстю, що призводить до значного пiдвищення якостi зображення.
Зручність у користуванні:
- 2D і 3D зображення за допомогою одного датчика
Немає необхідності змінювати датчик під час чергування між КТ/КЛКТ і панорамними зображеннями, що гарантує простішу та ефективнішу роботу лікаря. - Розташування обличчям до обличчя робить позиціонування пацієнта зручнішим
Позиціонування пацієнта обличчям до обличчя дозволяє лікарям спостерігати за пацієнтом під час процесу візуалізації та запобігає виникненню клаустрофобії у пацієнта. - Зручний доступ для інвалідного візка через бічний вхід
Відкрита структура обладнання дозволяє легко позиціонувати пацієнта, забезпечуючи доступ для інвалідних візків через бічний вхід. - 2 лазерні лінії для легкого позиціонування та більшої ефективності
Пристрій використовує 2 лазерні лінії для позиціонування з підтримкою автоматичних алгоритмів, що забезпечує якісне зображення з легкістю та зрозумілістю позиціонування. - Проста та легка в управлінні платформа з сенсорним екраном
Велика інтелектуальна панель управління з простим і точним керуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 495 000 ₴

