
Високочастотний рентген апарат X-MIND DC
- В наявності
134 060 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Ціна вказана за кріплення рентгенівської системи X-MIND DC на стелю та на стіну. Для уточнення деталей та ціни на інші кріплення, замовте консультацію нашого менеджера.
X-mind DC сучасний інтраоральний високочастотний рентген з мікропроцесорним управлінням і сенсорним пультом дистанційного керування.
Найбільш популярний і сучасний дентальний рентген апарат в лінійці даного виробника. Рентгени різних модифікацій даного виробника з минулого століття представлені на нашому ринку і завоювали заслужену популярність своєю надійністю, простотою в експлуатації і конкурентною ціною.
Сумісний з усіма видами візіографів.
Комплект поставки:
• Комплект з рентгенівською головою, конус (на вибір), плече (на вибір), таймер,
• пульт дистанційного управління.
|
Технічні характеристики |
|
| Споживана потужність | 1,4 kVa |
| Рівень радіації | <0.25 в годину на відстані 1 м |
| Фокусна відстань | 31 см |
| Довжина плеча | 40, 80, 110 см |
| Трубка | Toshiba DG-073B-DC |
| Поворот конуса | на 395° |
| Фокальна пляма | 0,7 мм |
| Час експозиції змінюється від | 0,02 до 3,2 с. |
| Анодний струм | 4-8 мА |
| Вибір робочої напруги | 60-70 кВ. |
| Загальна фільтрація | 2 мм |
| Вага рентгену | 25 кг |
| Вага голови рентгену | 5,5 кг |
- Високочастотний. Мікропроцесорне управління.
- Варіанти виконання: настінний, стельовий, мобільний, на установку.
- Програмовані параметри зйомки.
- Самодіагностика і висновок коду несправності на дисплей.
- Можливість підключення 2х рентгенівських апаратів до 1 пульту управління.
- Споживча потужність 1,4 kVa, фокусна відстань 31см (при роботі з довгим круглим або квадратним конусом).
- Фокусна відстань 20см при роботі з коротким конусом.
- Кручений кабель пульта-кнопки 3 м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
- Ціна: 134 060 ₴




