|
Технічні характеристики |
|
| Зовнішні розміри | 20,5 х 46 х 45 см |
| Робоча камера | 9 х 20 см |
| Об’єм | 1,35 л |
| Подача води | демінералізована/дистильована |
| Вага | 23 кг |
| Робочий тиск
Температура |
Пульсуючим надлишковим тиском
2,2 бар / 136°С |
| Живлення | 220-240 в / 50-60 Гц / 2.050 Вт / 10 А |
В комплект входить:
• корзина
Використання автоклавів MELAquick 12+ класу S – це ідеальна альтернатива стерилізації стоматологічних наконечників у звичайному автоклаві із стандартним часом роботи. MELAquick 12+ може простерилізувати за один цикл до 12 стоматологічних наконечників. Сушка здійснюється за допомогою стерильного повітря: для цього необхідно підключення до стоматологічного компресора.
Переваги:
• Універсальний швидкодіючий паровий стерилізатор
• Швидка 7-хвилинна програма ідеальна для наконечників
• Компактний і надійний, завдяки підключенню сжатого повітря для більш ефективної сушки
Автоклав MELAquick 12+ має 3 програми:
• Швидка програма “S” 134оС
• Універсальна програма “S” 134оС
• Антипріонна програма 121оС
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Melag |
| Стан | Новий |
| Тип | Автоклав |
| Основні | |
| Сфера застосування | Загальна стоматологія, Ортопедия, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 353 710 ₴




