Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Prime Line наші чемпіони у співвідношенні ціна-якість: на додаток до представлених переваг продукту, Prime Line вражає високою місткістю завантаження, відмінними результатами сушіння та розширеними функціями затвердження партії.
автоклав MELAG Vacuclave 323:
- Програма Heavy Duty-B
Залишайтеся гнучкими: Prime Line пропонує виняткову місткість для навантаження до 8 кг. - Сушіння DRYtelligence
Сушіння, кероване алгоритмом, забезпечує оптимальні результати та скорочення часу сушіння до 80%. - Затвердження партії ProControl
ProControl дозволяє пакетне затвердження та автентифікацію користувача безпосередньо на дисплеї без додаткових програмних рішень. - Друк етикетки зі штрих-кодом
MELAprint80 можна розгорнути для друку етикеток зі штрих-кодом для маркування та повної відстежуваності інструментів.
|
Технічні характеристики |
|
| Розміри (ШxВxД) | 47 x 50 x 64 см |
| Поверхневий простір | ніжки приладу поміщаються на стільниці 60 см |
| Розмір камери | ø 25 см x 45 см |
| Об’єм камери | 23 літрів |
| Кількість завантаження | 8 кг інструментів /2 кг текстилю |
| Вага | 49 кг |
| Джерело живлення | 220 – 230 В, 50 – 60 Гц |
| Вхідна потужність | 2.100 Вт |
В комплект входить:
• Тримач для лотків
• Три лотки (29 x 19cm)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автоклав |
- Ціна: 226 840 ₴




