
Автоклав Vacuklav 41 B + Evolution
- В наявності
368 170 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
втоклав Vacuklav 41 B + Evolution оснащений запатентованою системою повітряного охолодження. Це робить його дійсно автономним, оскільки відсутня необхідність його підключення до комунікацій, за вийнятком мережі електроживлення.
Його інноваційна технологія з використанням подвійної камери дозволяє виконувати стерилізацію і сушку упакованих інструментів протягом 10 хв; а не упакованих інструментів з використанням програми Класу “В” протягом не більше 20 хвилин.
Кольоровий сенсорний дисплей збільшеного розміру полегшує роботу і допомагає уникнути помилок. Просто включіть пристрій, дотримуйтесь інтуїтивним інструкціям і насолоджуйтесь роботою.
Переваги:
• Запатентована двухкамерна технологія забезпечує мінімальний час циклу обробки
• З запатентованою системою сушки DRYtelligence для кожної конфігурації завантаження
• Документування, затвердження та контроль – за допомогою великорозмірного сенсорного екрану з інтуїтивним інтерфейсом
• Максимальний обсяг завантаження 9 кг
• Автономний пристрій із запатентованою системою повітряного охолодження
| Автоклави серії Vacuklav мають 5 програм: | Та 2 контрольні програми: |
| Універсальна програма 134°C / 2 бар | Вакуум-тест |
| Швидка програма «B» 134°C / 2 бар | Тест «Боуі-Діка» |
| Швидка програма «S» 134°C / 2 бар | |
| Антипріонна програма 134°C / 2 бар | |
| М’яка програма 121°C / 1 бар |
|
Технічні характеристики |
|
| Розмір | 23 х 35 см |
| Об’єм завантаження | до 9 кг інструментів / до 2 кг текстилю |
| Об’єм резервуару | 18 л |
| Зовнішні розміри (ШхВхГ) | 46 х 50 х 55 см |
| Вага | 60 кг |
| Живлення | 220-240 / 50-60 / 3400 Вт |
В комплект входить:
• тримач для лотків;
• шість лотків (29 х 19 см).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Melag |
| Тип | Автоклав |
| Стан | Новий |
- Ціна: 368 170 ₴



