влевовправо

Безтіньовий стоматологічний світильник Clair
- В наявності
179 210 ₴
+380 (63) 419-13-13
Lifecell Ремонт, загальні питання
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це гігієнічний та енергоефективний світильник, який мінімально нагрівається та забезпечує ідеальне робоче освітлення. Попри великий розмір, його дизайн гармонійно вписується у ваш робочий простір. Завдяки функції динамічного денного світла можна регулювати рівень освітлення, імітуючи природне денне світло. Зміна колірної температури відповідно до змін денного освітлення забезпечує не лише якісне світло для роботи, а й створює комфортні умови для персоналу та пацієнтів. Clair — це новий рівень LED-технологій, що вже доступний.
З розмірами 1530×670 мм, він ідеально підходить для освітлення оглядового кабінету, косметичної або стоматологічної практики.
|
Технічні характеристики |
|
| Джерело освітлення | LED 104 – 216 Вт |
| Яскравість | 3000 люкс/1,2 м |
| Колірна температура | 3000 – 5700 K CRI94 |
| Розміри | 1530 x 670 x 59 мм |
| Вага | 16,3 кг |
| В комплекті | Регулятор яскравості з пультом дистанційного керування |
| Додатково | Непряме світло
Динамічне світло (авто) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-TEC |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 179 210 ₴



