влевовправо

Стоматологічний світильник FARO МАІА
- В наявності
39 220 ₴
+380 (63) 419-13-13
Lifecell Ремонт, загальні питання
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ціна вказана за світильник стоматологічний MAIA з включенням/виключенням з установки з ричагами: 90 см + 85 см білий.
|
Технічні характеристики |
|
| Живлення з трансформатором | 230 В змін.струму +/- 10% – 50/60 Гц |
| Живлення з блоком живлення | 90-264 В змін.струму – 47-63Гц |
| Живлення без блока живлення | 17-24 В змін.струму – 50-60 Гц 22-35 В пост. струму |
| Споживана потужність | max 26 ВА |
| Освітленість, Lux | від 3000 до 50000 (на відстані 700 мм) |
| Світлова пляма | 205 x 100 мм (на відстані 700 мм) |
| Система охолодження | статичний радіатор (вентилятор не потрібен) |
| Ручки |
знімні та автоклавовані
|
Ідеальне рішення з високою продуктивністю за доступною ціною. Запатентована оптична система Faro, знімні ручки для стерилізації, нове електронне оснащення забезпечує сумісність з системами запису відео та діагностичними інструментами.
Регулює світло від максимуму до мінімуму потужності без переривання, зберігаючи постійну колірну температуру. Автоматичне запам’ятовування використовуваної інтенсивності світла. 3-ох осне позиціонування та ідеальне балансування голови світильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faro |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 39 220 ₴




