влевовправо

Стоматологічний світильник FARO EDI LED
- В наявності
30 100 ₴
+380 (63) 419-13-13
Lifecell Ремонт, загальні питання
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EDI – це стоматологічна лампа вдосконаленого дизайну, яка гарантує оптимальне освітлення ротової порожнини. Галогенне джерело світла стоматологічної лампи EDI розсіюється подвійним заднім параболічним склом, щоб забезпечити світло без тіней і чітко виражену світлову пляму: 145 x 90 мм.
Ідеальне балансування 2D-системи, що обертається на двох осях головки.
Як опція, є 3D-система, що обертається на третій осі, що дозволяє досягти кращого позиціонування світлового променю.
|
Технічні характеристики |
|
| Живлення | 12-24 Vac -50-60HZ 17-33 Vdc |
| Живлення з блоком живлення | 90-264 Vac-47-63 Hz |
| Температура світла | 5000 К |
| Сила світлового потоку | від 3,000 ~ 35 000 LUX (на висоті 700мм) |
| Світлова пляма | 150 × 80 мм (на висоті 700мм) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faro |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 30 100 ₴


