
Безтіньовий світильник для стоматології Brite Triton / Triton D
- В наявності
76 610 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Ціна вказана за стоматологічний світильник D-TEC BRITE Triton.
|
Технічні характеристики |
|
| Потужність | LED 159 W |
| Яскравість | 3 450 lux/ 1.2 м |
| Температура кольору | 3000 – 5700 K |
| Розміри | 1 200 x 390 x 45 мм |
| Вага | 7 кг |
Потужний та точний світильник Brite Triton розташовується над вашим робочим місцем та створює оптимальні умови для практики у вашому робочому середовищі. Brite Triton випускається у двох варіантах: з теплою білою середньою лампою (3000 кельвінів) і з рівномірною кольоровою температурою у всьому світильнику (6500 кельвінів).
епле і холодне світло в динамічній гармонії.
Brite Triton D (Dynamic), поставляється із середньою лампою у теплому білому кольорі (3000 Келвін). Для вас це чудова функція, яка дозволяє перемикатися між кольоровим та безбарвним спектром. Центральна лампа вимикається на пульті дистанційного керування.
Нова унікальна особливість – Динамічне моделювання денного світла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-TEC |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 76 610 ₴


