влевовправо

Безтіньовий світильник для стоматології Cloud
- В наявності
218 990 ₴
+380 (63) 419-13-13
Lifecell Ремонт, загальні питання
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Cloud використовується як безтіньове джерело світла в клінічних умовах і середовищах, де потрібне ідеальне освітлення.
Ефект денного світла
З давніх часів денне світло зробило великий вплив на наш настрій і наш щоденний ритм. Порушення цього ритму додаванням інтенсивного флуоресцентного світла або переживання сезонів з менш природним світлом може призвести до втоми очей, головних болів і проблем зі сном. Щоб скористатися позитивними ефектами сонця навіть тоді, коли вам доведеться проводити час у приміщенні, була розробилена динамічна функція денного світла.
|
Технічні характеристики |
|
| Джерело світла | LED 209-290 W |
| Яскравість | 4500 lux/1,2 m |
| Температура кольору | 3000-5700 K |
| Розміри | 1282x850x15 mm |
| Вага | 20 kg |
Додаткові опції:
• Непряме світло (верхня підсвітка)
• Динамічне світло (зміна температури кольору залежно від часу дня)
• Кольорова панель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-TEC |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 218 990 ₴


