
Лампа фотополімерна Woodpecker LED-D (оригінал)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Лампа виготовлена за новітньою LED-технологією (LED-Light Emitting Diodes), найбільш досконалий прилад для фотополімеризації, об'єднує в собі потужність, ефективність і зручність.
Для затвердіння композитного матеріалу використовується активна енергія світлового променя лампи.
Інтенсивність світлового потоку, що становить 1100 мВт/см, набагато перевершує потужність більшості галогенних ламп, водночас він майже так само ефективний, як плазмові лампи, водночас не виділяє тепло.
Характеристики
3 режими роботи: повний, нарослий, пульсувальний
джерелом світла є світлодіод із довжиною хвилі 420-480 нм
потужність світлового потоку 1100 мВт/см2
світловідведення автоклавується за температури 134 °C і тиску 0,22 мПа
елегантний і ергономічний сучасний дизайн
8 режимів тривалості полімеризації: 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 секунд
цифрова індикація часу полімеризації
режим плавного збільшення потужності (Soft Start)
автоматична пам'ять
повного заряду акумулятора вистачає на 200 сеансів роботи поспіль по 10 с
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woodpecker |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | AC100V-240V 50Hz/60Hz, 8Вт |
| Модель | LED-D |
| Світловий потік | 850mW/cm2 - 1000mW/cm2 |
| Вбудований запобіжник адаптера | 1А/250В |
| Відносна вологість | 80% |
| Розміри | 264mm × 32mm × 37mm |
| Тип захисту від ураження електричним струмом | клас I |
| Робочі умови | від 5°С до 40°С |
| Джерело світла | Синє світло |
| Вага нетто | 124г |
| Напруга і ємність батареї | 3.7 В/1400мАч |
| Вага | 143г |
| Довжина хвилі | 420нм-480нм |
| Габарити | Ф23263 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте



