
Лампа фотополімерна Woodpecker LED-C (оригінал)
- Немає в наявності
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Лампи LED-технологій нині вважаються найбільш перспективним напрямком вдосконалення приладів для фотополімеризації
Характеристики
Джерело електроживлення: літієва батарея, що перезаряджається
Модель батареї: ICR18490
Напруга та ємність батареї: 3.7В/1400 мА·год
Підведена потужність адаптера: від 100 В до 240 В~ 50Гц/60Гц
Вбудований запобіжник адаптера: 1А/250В
Джерело світла:
• синє світло
• довжина хвилі: 420 нм-4800нм
Робочі умови:
• температура довкілля: від 5 °C до 40 °C
• Відносна вологість: ÷80%
Вага нетто: 125гр
Споживана потужність: ÷8Вт
Тип захисту від ураження електричним струмом: клас 2
Захист від ураження електричним струмом: тип В
Захист від небезпечного потрапляння води або подібних рідин: звичайне обладнання (IPX0)
Безпека за наявності вогненебезпечних анорізувальних сумішей із повітрям, киснем або закискою азоту:
не придатний для використання в таких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woodpecker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | AC100V-240V 50Hz/60Hz, 8Вт |
| Модель | LED-З |
| Світловий потік | 850mW/cm2 - 1000mW/cm2 |
| Вбудований запобіжник адаптера | 1А/250В |
| Відносна вологість | 80% |
| Розміри | 264mm × 32mm × 37mm |
| Тип захисту від ураження електричним струмом | клас I |
| Робочі умови | від 5°С до 40°С |
| Джерело світла | Синє світло |
| Вага нетто | 124г |
| Напруга і ємність батареї | 3.7 В/1400мАч |
| Вага | 143г |
| Довжина хвилі | 420нм-480нм |
| Габарити | Ф23263 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

