
Компресор DUO TANDEM з мембранним осушувачем
- В наявності
304 980 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Класична модель компактного компресора з 2-циліндровим, V-подібним агрегатом та 19 літровим ресивером, для 2-х користувачів.
Компресор, оснащений інноваційним мембранним осушувачем повітря, має дві незаперечні переваги:
• постійна готовність до експлуатації при стабільно низькому рівні вологості;
• мембранний осушувач забезпечує подачу стабільно сухого стисненого повітря з точкою роси 5°С за нормальної температури навколишнього середовища до 40°С, тим самим виключаючи утворення конденсату в системі трубопроводів у заявлених умовах експлуатації.
Важливі характеристики:
• стабільна продуктивність без перерв на регенерацію, можливість безперервного використання кількома підключеними користувачами без втрати якості підготовки повітря
• cтабільне осушування стисненого повітря, при безперервній роботі компресора
• відсутність несприятливого впливу на обладнання та результати лікування
• мінімальне техобслуговування, необхідна заміна фільтра тільки один раз в рік.
Бактерицидний фільтр Dürr Dental – це високоефективний фільтр для дрібнодисперсних зважених частинок класу фільтрації ULPA U16 (за стандартом EN 1822-1:2009) / ISO 65U (за стандартом ISO 29463-3:2018).
Фільтри, встановлені у компресорах Dürr Dental, забезпечують стабільну продуктивність і сприяють довговічності вашої системи стисненого повітря. Бактерицидний фільтр у поєднанні з мембранним осушувачем забезпечує підвищений захист від мікроорганізмів. Такі фільтри необхідно міняти лише один раз на рік – для збереження високої продуктивності.
Увага! Колір, характеристики та комплектація товарів, вказані на сайті, можуть відрізнятися від реальних.
Кінцеву вартість товару та наявність уточнюйте у наших менеджерів.
|
Технічні характеристики |
|
| Продуктивність при 5 бар | 225 л / хв |
| Об’єм нержавіючого ресивера | 100 л |
| Рівень шуму при 5 бар | 69 dBA |
| Габарити | 112 х 72 х 85 см |
| Вага | 106 кг |
| Споживна потужність | 2,7 кВт |
| Робочий тиск | 5,5 – 7,5 бар |
| Живлення | 230 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
| Тип | Компресор |
- Ціна: 304 980 ₴


