
Компресор DUO TANDEM з мембранним осушувачем для CAD/CAM систем
- В наявності
304 980 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Компресори для фрезерних та шліфувальних систем CAD/CAM
Фрезерні та шліфувальні системи висувають підвищені вимоги до надійності компресора та стабільності подачі стисненого повітря. У процесі роботи вирішальне значення має сухе стиснене повітря без вмісту масла, оскільки фрезерна система не допускає перерв у роботі.
Робочий цикл компресорних установок, які управляють фрезерною машиною, сильно відрізняється від робочого циклу для звичайних стоматологічних операцій. Повністю розроблена технологія Dürr Dental відповідає усім таким вимогам і призначена для безперервної роботи. Високоякісні деталі системи забезпечують високу точність і безшумну роботу. Компресори не тільки працюють тихіше, але й мають довший термін служби.
Постійний, безперервний потік стисненого повітря, необхідний для фрезерних і шліфувальних машин, вимагає дуже довгих циклів роботи компресора і допускає тільки короткі цикли відключення.
Увага! Колір, характеристики та комплектація товарів, вказані на сайті, можуть відрізнятися від реальних.
Кінцеву вартість товару та наявність уточнюйте у наших менеджерів.
|
Технічні характеристики: |
|
| Продуктивність при 5 бар | 225 л / хв |
| Об’єм нержавіючого ресивера | 100 л |
| Рівень шуму при 5 бар | 69 dBA |
| Габарити | 112 х 72 х 85 см |
| Вага | 106 кг |
| Споживна потужність | 2,7 кВт |
| Робочий тиск | 8 – 10 бар |
| Живлення | 230 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Галіт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
| Тип | Компресор |
- Ціна: 304 980 ₴


