влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкий автоклав SteriHero Speed+
Виняткова продуктивність, надзвичайно просте управління та максимальна гнучкість для подології, ветеринарії, косметології та тату-студій: найшвидший компактний автоклав у своєму класі дозволяє стерилізувати інструменти між процедурами.
|
Технічні характеристики |
|
| Тип пристрою | Автоклав автономний (зовнішні контейнери) |
| Клас автоклава | Клас B |
| Розмір камери (В x Ш x Г) | 8 x 20,3 x 31 см |
| Об’єм камери | 5 літрів |
| Максимальне завантаження | Макс. 2 кг інструментів / 0,45 кг текстилю |
| Габарити пристрою (В x Ш x Г) | 30 x 30 x 59 см |
| Вага | 28 кг |
| Електроживлення | 200–230 В / 50–60 Гц |
| Споживана потужність | 2 100 Вт |
| Інтерфейси документації | 2 x USB, мережа |
SteriHero Speed+ розроблений з урахуванням найдрібніших деталей для досягнення чудової продуктивності.
- Автоклав класу B
Відповідає EN 13060.
Фракціонований вакуумний процес забезпечує безпечну стерилізацію незалежно від конструкції та упаковки інструментів. - Сенсорний дисплей Smart-Touch із LED-індикаторами
Інтуїтивно зрозуміле меню, як у смартфоні – навіть якщо ви працюєте в рукавичках. - flexDRY сушіння
Вільно програмований час сушіння від 1 до 60 хвилин, індивідуально адаптований до вашого робочого процесу та навантаження. - Ультрашвидкий цикл стерилізації
Повністю насичений пар: рекордний час стерилізації інструментів вагою до 2 кг на 2 лотках – лише 6,5–14 хвилин (включаючи сушіння). Вироблено в Німеччині. - Підключення та ведення даних
Відповідність законодавчим вимогам завдяки реєстрації параметрів стерилізації через USB або мережу для друку протоколів за допомогою MELAprint 80. - Режим енергозбереження
Живлення та дисплей автоматично вимикаються між стерилізаціями для максимальної енергоефективності.
Найшвидший автоклав у своєму класі забезпечує рекордний час циклу — до 6 разів швидше робочих процесів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Melag |
| Тип | Автоклав |
| Об`єм | 5 л |
| Стан | Новий |
- Ціна: 125 910 ₴


