Автоклав MELAG Vacuclave 123:
• Потужний вакуумний процес класу B: Надійна стерилізація до 6 кг лише на 5 лотках від 16 до 31 хвилини (плюс висихання за часом).
• Розумний сенсорний дисплей зі світлодіодним підсвічуванням: Сенсорний екран із інтуїтивно зрозумілою структурою меню для легкого керування, також і на вашому смартфоні;
• Підключення та реєстрація даних: Відповідність вимогам законодавства шляхом збереження параметрів стерилізації через USB-накопичувач або мережу;
• Автономна концепція: Вбудовані резервуари для води та високоефективне повітряне охолодження для незалежної роботи без охолодження води
• Енергозберігаючий режим Power Save: нагрівання та дисплей переходять у режим очікування між стерилізаціями для максимальної енергоефективності;
• Концепція EasyCare : Зручні оптимізації для ефективної заміни фільтрів, очищення бака та водопостачання.
|
Технічні характеристики |
|
| Розміри (ШxВxД) | 47 x 50 x 64 см |
| Поверхневий простір | ніжки приладу поміщаються на стільниці 60 см |
| Розмір камери | ø 25 см x 45 см |
| Об’єм камери | 23 літрів |
| Кількість завантаження | 6 кг інструментів /2 кг текстилю |
| Вага | 49 кг |
| Джерело живлення | 220 – 230 В, 50 – 60 Гц |
| Вхідна потужність | 2.100 Вт |
В комплект входить:
• Три лотки (42 x 19cm)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автоклав |
- Ціна: 197 830 ₴







