автоклав MELAG Vacuclave 118:
• Потужний вакуумний процес класу B: Надійна стерилізація до 5 кг на 5 лотках лише за 15-27 хвилин (плюс просушування за часом).
• Розумний сенсорний дисплей зі світлодіодним підсвічуванням: сенсорний екран із інтуїтивно зрозумілою структурою меню для легкого керування, у тому числі на смартфоні;
• Підключення та реєстрація даних: відповідність вимогам законодавства шляхом збереження параметрів стерилізації через USB-накопичувач або мережу;
• Автономна концепція: вбудовані резервуари для води та високоефективне повітряне охолодження для незалежної роботи без охолодження води.
• Енергозберігаючий режимPower Save: нагрівання та дисплей переходять у режим очікування між стерилізаціми для максимальної енергоефективності;
• Концепція EasyCare: зручні оптимізації для ефективної заміни фільтрів, очищення бака та водопостачання.
|
Технічні характеристики |
|
| Розміри (ШxВxД) | 47 x 50 x 64 см |
| Поверхневий простір | ніжки приладу поміщаються на стільниці 60 см |
| Розмір камери | ø 25 см x 35 см |
| Об’єм камери | 17 літрів |
| Кількість завантаження | 5 кг інструментів /1,8 кг текстилю |
| Вага | 48 кг |
| Джерело живлення | 220 – 230 В, 50 – 60 Гц |
| Вхідна потужність | 2.100 Вт |
В комплект входить:
• Три лотки (29 x 19cm)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автоклав |
- Ціна: 183 220 ₴







