
Безтіньовий світильник для стоматології Leaf
- В наявності
180 500 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Природне світло з високим індексом передачі кольору (CRI) та унікальною технологією, що зменшує кількість синього світла. Це світло не лише покращує Ваше середовище, а й самопочуття, забезпечуючи більш природне та здорове освітлення. Використовуючи кольорову смугу, Ви можете обирати з різноманітних кольорових варіантів, що допомагає створити ідеальну атмосферу в кабінеті.
Інтеграція високоякісного монітора відкриває нові можливості. Ідеально підходить для відображення цифрових рентгенівських знімків та зображень з камери, роблячи кожен візит більш інтерактивним та інформативним. Крім того, монітор надає унікальну можливість залучити пацієнтів, а також може використовуватись для розваг, забезпечуючи більш розслаблюючу та приємну атмосферу у кабінеті.
|
Технічні характеристики |
|
| Джерело освітлення | LED 115-168 |
| Яскравість | 3000 люкс/1.2 м |
| Колірна температура | 3000 – 5700 K CRI98 |
| Розміри | 1190 x 630 x 51 мм |
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-TEC |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 180 500 ₴




