
Стоматологічний світильник X5 PLUS з вбудованою камерою (S Clover)
- Під замовлення
Відправка з 02 травня 2026Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Стоматологічний світильник aurora X5 Plus має сенсорний датчик ввімкнення/ вимкнення. Яскравість світла та функції камери можна регулювати за допомогою пульта, а також змінні ручки, які можуть автоклавуватися.
Стоматологічний світильник aurora X5 Plus має три світлових режими:
- стандартний – максимальна яскравість освітлення до 40 00 LUX,
- режим протезування – світло температурою 5500 К подібне до сонячного світла опівдні;
- режим полімеризації.
Стоматологічний світильник X5 Plus забезпечує зниження до мінімуму реакції попереднього полімеризації під час обробки матеріалів.
Вмонтована FULL HD камера в світильник X5 PLUS
Для покращення рівня первинної консультації, навчання та обміну досвідом з іншими лікарями.
• 40X 2.1MP 1/28” HD Zoom
• Автоматичний / Напівфокус / Ручний фокус
• Фото / Відео
• ІЧ пульт дистанційного керування / керування ПК
|
Технічні характеристики |
|
| Фокусна відстань | 650-750 мм |
| Розмір фокусного поля | 160х110 мм |
| Інтенсивність | Мін 12 000 люкс – макс 40 000 люкс |
| Колірна температура | 3000/4700/5500 К |
| Термін служби світлодіодів | 50 000 годин |
| Вхідна напруга | Змінний струм 100-240/50-60 Гц |
| Вихідна напруга | Постійний струм 19 В 3.16 А |
| Розмір | 240 мм х 240 мм х 96 мм |
| Вага | Головка 1,9 кг + ричаг 1,7 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
| Виробник | Clover |
- Ціна: Ціну уточнюйте

