
Безтіньовий світильник для стоматології Brite
- В наявності
50 160 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Завдяки світильнику Brite, Ви будеет почуватись значно краще в кінці робочого дня, адже він видає найоптимальніше для Ваших очей освітлення, що непотребує надмірної концентрації, і як наслідок Ви прикладаєте набагато менше зусиль у роботі. Це світло, що надходить у найчистішому вигляді з унікальним, адже воно є безтіньовим, без ефекту засліплення і теплового випромінення, а оскільки Brite розрахований на близько 50 000 годин, Ви можете користуватися його перевагами протягом тривалого часу.
Подвійні паралельні джерела світла спрямовують світло в центр, де воно змішується, щоб створити оствілення без тіні. За допомогою додаткового пульта дистанційного керування (включеного в Brite Duo) ви повністю контролюєте яскравість світла, і ви можете зменшити мерехтіння. Brite розроблений індустріальними дизайнерами, які мають багаторічний досвід світлового дизайну та легкої ергономіки.Завдяки високоякісним, інтегрованим світлодіодним модулям ми змогли створити повністю закритий виріб, тому бруд і бактерії не можуть попасти, а світильник практично не потребує технічного обслуговування.
|
Технічні характеристики |
|
| Потужність | LED 106 W |
| Яскравість | 8 000 lux/0.6 m |
| Температура кольору | 3000 – 5700 K |
| Розміри | 1200 x 235 x 45 мм |
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-TEC |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
- Ціна: 50 160 ₴


