
Хірургічний світильник Cube X9 LED (S Clover)
- В наявності
101 070 ₴
- +380 (68) 350-85-67Київстар
- +380 (96) 419-13-13Ремонт стомат. обладнання
- +380 (67) 973-91-78
Ціна вказана за стоматологічний світильник Cube X9 LED з кріпленням на установку.
Світлодіодний хірургічний світильник Cube X9 LED спеціально розроблений для освітлення робочої зони під час проведення хірургічних операцій та інших стоматологічних маніпуляцій.
Переваги:
• датчик руху;
• знімна ручка, яка автоклавується;
• допоміжні ручки;
• три режими:
– хірургічний режим;
– режим протезування;
– при фотополімеризації пломб: навіть без використання фільтра він може запобігти завчасному затвердінню фотополімеру і забезпечує інтенсивність 25 000 lux і більше;
• відсутність тіні в хірургічному режимі.
Доступне кріплення Cube X9 LED:
1. З пантографічним важелем для стелі або на установку;
2. Стельове кріплення з вертикальною трубою 170 см.
|
Технічні характеристики |
|
| Фокусна відстань | 650-800 мм |
| Фокусна пляма | 160 х 110 мм |
| Інтенсивність освітлення lux | 18 000 (min) / 60 000 (max) |
| Ступінь кольоропередачі | 86 / 90 / 95 N/A |
| Колірна температура | 3 000 ~ 5 500 К |
| Термін служби світлодіода годин | 50 000 годин |
| Розмір головки | 360 мм х 360 мм х 70 мм |
| Вага головки світильника | 2,1 кг |
| Вага важелів світильника | 4,9 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Область застосування | Загальна стоматологія, Ортопедія, Хірургія, Ендодонтія |
| Виробник | Clover |
- Ціна: 101 070 ₴



