Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для економічного виробництва дистильованої води.
MELAdest 65 забезпечує найбільш економічне та недороге виробництво високоякісної дистильованої води для автоклавів і інших цілей медичної практики.
|
Технічні характеристики |
|
| Зовнішні розміри | 25х38 см |
| Об’єм | 4 л |
| Продуктивність | ~0.7 л. / год. |
| Вага | 4.2 кг |
| Живлення | 230 В / 50 Гц / 800 Вт |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Melag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
- Ціна: 18 500 ₴


